Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz natë #22236 üzenetére

    Hehhe... hát igen... a helyedben én se lennék bódog a sok rejtélyes hibával, amit átéltél...

    Egyébként istenbizony, valami szélvész ez a rom az appok megnyitása, launcher, animációk, settings képernyők terén... kár, hogy nekem a tether már létkérdés, pláne ezzel a visszaváltással EDGE-re... :W

    Egyébként a beállításoknál csinált furát... a mobilhálózatot (ahogy írtam is) nem automatikusan, hanem kézzel szoktam kiválasztani, mert ha véletlenül határ közelben járok, akkor nekem ne menjen roamingolni a telefon csak úgy magától (jártam úgy az M6-os autópályán is!!!... van egy rövid szakasza, ahol a telefon átjelentkezik)
    ... szóval a hálózatkeresés egyáltalán nem ment, mindig hibát jelzett. Más romoknál se megy elsőre mindig, de 3-4 próbálkozásra behozza a 3 szolgáltatót és regisztrálni tudok a témobilra fixen. Itt most nem tudta megkeresni a szolgáltatókat, fixen errort dobott, csak az automata hálózatválasztást fogadta el.

    Szerk: visszatérve domiuira, percek után is, kikapcsolt kijelzővel is megtartja a HSPA-t... ahogy illik.

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák