Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz szmayer1 #21034 üzenetére

    szmayer1:

    Sokszor írtam már, de szívesen megismétlem:

    az én értékeimben (és úgy gondolom Lacopapi is valami efféle elv alapján voksolt) a legalsó érték kifejezetten a zenehallgatásra szolgál, ez volt a szándékom is, amikor kikísérleteztem ezeket az értékeket. Próbálj meg fél óráig zenét hallgatni kikapcsolt képernyővel, rögtön használni fogja az alsót is... de szinte semmi másra.
    Nekem nem 300, vagy 400MHz-es Defy kellett, ezért használja bekapcsolva a középső és a felső értékeket. Így minden feladatot nagy biztonsággal, gyorsan el tud végezni a vas.

    Ezek úgy lettek közzétéve, mint saját beállítások, egyfajta javaslat a sok közül azoknak, akiknek megfelel így a használat.
    Ha te szeretnéd, hogy inkább kisebb frekiken üzemeljen a defyd, akkor a thersholdot emeld, vagy próbálj variálni az értékeken (hosszas meló lesz) illetve a gyári, vagy ahhoz közeli ondemand az alsó frekit favorizálja, térj vissza arra.

    Szerk:

    Most látom, hogy az én beállításomban a középső hiányzik, lacopapiéban pedig az alsó.... Lacopapié a jobb!!! A postom is arra vonatkozik.

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák