Aktív témák

  • chrisx1

    tag

    válasz domerator #20903 üzenetére

    Nah ja, most nem volt alkalmam HEAVY USER-kedni... mert amúgy szoktam....pl. 3-4 óra Angry Birds, vagy Plants vs. Zombies, net orrba-szájba éjszakás műszakban, aztán lehet dugdosni a telót megen!!! :DDD Majd lesz olyan is teszt gyanánt, csak most nem tudtam foglalkozni vele (most very light user voltam! :DDD ), és tényleg csak telefonként használtam az uccsó 40 órában. Jaaaa,meg karácsonykor megyünk családhoz vidékre, aztán akkor megtesztelem a gps-t is, lesz egy pár óra abból is benne........

    Az előzőekhez annyit fűznék hozzá a pontosítás végett, hogy most is miui launcher futkorászik a rendszerben.... úgy vettem észre, hogy ez a kedvencem! :C

    Jah, uccsó wajkiui meg most nagyon jó nálam, bár a taskmanager fc-zik, de nem is használom, csak véletlenül rányomtam, és akkor dobott egy hátast. Utána persze próbáltam többször a hibát tesztelendő, és szépen megfeküdt, szinte minden próbálkozáskor. Csak gondoltam szólok, hogy más is tudja.

    (#20905) domerator:

    Én meg már azt gondoltam, hogy ez valami teljes képernyőre, mindenre kiterjedő buhera. Hát akkor nekem sem olyan érdekes, pedíg reménykedtem, hogy egyből super amoled-re változik a kijelző!!! :DDD :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák