Aktív témák

  • Higany_(R)

    csendes tag

    Urak!

    nekem a domerator&Lacopapi féle beállítások smartass-ban mennek Defy+-on is... egy megjegyzésem lenne hozzá: Szerintem az alacsony treshold nem megoldás... akadt és fagyott a dolog... (én napközben telefonnak és munkaeszköznek tekintem a telót... az az GPS, Bluetooth, data, WiFi... szóval megy minden... kb napi 1-2 órát telefonálok, emailezek stb.... )
    Szóval az alacsony treshold miatt olyan érzés volt, mint ha idő előtt váltanék sebességet egy autón... rendre meg-megakadt a rendszer.. 2.3.4-es ROm egyébként.... a treshold-ot feltoltam 82%-ra és gond nélkül megy...

    Valaki kérdezte, hogy a SetVsel elszáll neki Defy+-on... azért mert a 2nd init feltelepítése előtt alapból tiltva van a procihúzás és ezen a SetVsel behal...
    a 2.0-ás SetVsel telepítése után viszont megy a bootmenüből is a beállítás... és probléma megoldva... :)

    1.9-es 2ndInit-tel viszont nem ment... de ott engedélyezve a húzást az összes modul betöltésével 4 lépcsőben lehetett skálázni...

    jelenleg reggeltől sikerült 52%-ra merülni... aktív telefon és bluetooth kihangosítás mellett...
    1:48 ó beszélgetéssel :)

    MotoDefy MB526 2.3.4 1200+

Aktív témák