Aktív témák

  • Imdre

    aktív tag

    Ismét előjött a korábbi problémám, amelyek mostmár roppant bosszantóak.
    Legutóbb írtam a böngészéskor, gépeléskor előforduló akadásokról, valamint arról hogy a csúszka bizonyos időnként (felébresztés, hívás) nem érzékeli az érintést. Na egy teljes (alapoktól) telepítés megoldotta a problémát - egy időre. Most azonban újra elkezdte és talán gyakrabban is csinálja mint korábban. CM7 stable van fenn (igaz több verzión is csinálta), de legelőször froyon is volt gond, igaz akkor "csak" a hívást nem tudtam fogadni. Nem tudom, hogy valamelyik app okozhat gubancot, vagy valami más ok miatt összeomlik a rendszerem egy idő után.
    Még néhány hiba, amiket észrevettem:
    - teljesen váratlanul kifagy: van hogy elalszik a kijelző, de nem érzékel semmit, feléleszteni nem lehet, illetve van hogy a képernyő ébren marad (a "végtelenségig) - csak akksi ki/be segít
    - mutatja a wifi ikont, de nincs semmilyen adatkapcsolat. Ezen csak a teljes wipe segít, más nem.
    Procibeállítást már annyit kipróbáltam, hogy le sem tudom írni őket - ez nem lehet fő ok.
    A legjobban az idegesít, hogy nem bírom elhúzni a csúszkát - mondjuk érdekes, hogy rögtön elaltatva-felélesztve hibátlan :F
    Miért csinálhatja ezt? Már nagyon idegesítő, és nem tudom az okát. Nem ijedek meg a romolástól, de nincs kedvem két hetente újrarakni a rendszert.

Aktív témák