Aktív témák

  • rum-cajsz

    őstag

    TranceAddict

    Szia!
    Bocs hogy privit küldök, de nem akarom szétszedni a topikot a hülyeségeimmel..
    Szóval leírnám hogy pontosan mi is történt tegnap.. Már napok óta terveztem hogy frissítem a telóm, mert nagy szükségem van a flash támogatottságra a telefonon, ez volt a legfőbb oka hogy frissítsek. Én sem szoktam hirtelen döntéseket hozni és kellő körültekintés nélkül belevágni ilyenekbe, ezért a mélyvíz topikot előtte átolvastam, és a leírások alapján minden szükséges dolgot beszereztem a frissítéshez és előkészítettem. Mindent AtomCity leírása alapján csináltam. A leírás 4. pontja alapján megcsináltam a saját nandroid backupomat, majd az 5. pont alapján visszaállítottam a froyo backupot. Na itt volt egy olyan malőr (nem tudom ez számít-e), hogy először véletlen a saját backupomat állítottam vissza, majd amikor azzal sikeresen végzett utána állítottam vissza csak a froyo-t. De az is sikeresen megtörtént. Utána rebootoltam a telefont, és itt akadtam meg, mert a mélyvíz leírás alapján a bootloop effektus jött létre, azaz csak a motorola logoig jut el a telefon és újraindul. Én egyébként most arra gondolok, hogy ez azért van, mert még a froyo-s sbf-et nem raktam fel a telóra. Jól gondolom?
    Közben próbáltam custom recoveryvel visszaállítani a saját backupomat, de az azért nem sikerült mert nem tudja a telefon elérni az sdcardot. Erre nem tudom van-e valami megoldás...?
    A továbbiakban mielőtt bármihez hozzákezdenék érdekelne a véleményed, hogy szerinted mit csináljak? ha felteszem a froyo-s sbf-et akkor lehet hogy működne? Vagy flasheljem a central europe 2.51.1-áes sbf-et?
    Gyakorlatilag azóta hogy visszaállítottam a froyo-s backupot, semmi mást nem sikerült elérni a telefonnal csak pár wipe data/factory resetet csináltam... Az akksit közben fullra töltöttem...
    Bocs hogy ilyen hosszúra sikerült, csak jobb ha Te is átlátod hogy mi történt. Köszi előre a válaszodat!
    Üdv: TranceAddict

    Bocs, hogy ide írtam, de én most dolgozom, és nem tudom mikor olvasok újra fórumot.
    Szerintem most először ki kellene deríteni, hogy az sdkártya hibás, vagy nem. Mert lehet, hogy tényleg az halt meg, és a telefonodon nincs más gond.

    Jól gondolom, hogy a "nem sikerült a visszaállítás" azt jelenti, hogy a recovery el sem kezdte?

    Egyébként, ha van custom recovery, akkor nagy baj nem lehet szerintem. Ki kellene deríteni, hogy az sdkártya jó-e, ha igen, akkor lementeni róla a dolgokat, majd formázni a telefonban a custom recovery menüben, majd visszatenni mindent és folytatni a telepítést a fixed sbf telepítésével.

    Én nem foglalkoztam soha ezzel a nandroidos telepítéssel, azért is írtam inkább ide a választ, hogyha rosszat írok, valaki javítson ki.

    sok sikert!

    =Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Aktív témák