Aktív témák

  • Narim

    tag

    válasz Wajk #1506 üzenetére

    hát...
    figyeltem a státuszt, mindig volt neki elég műhold, 4-5 átlagban, a 3 mindig megvolt neki, talán egyszer esett csak le 2-re a zöldek száma egy pá pillanatra. Gyalog vagy 8 is zöld volt, villamoson jóval kevesebb. Az ajtó mellett próbáltam állni, az üvegnél.
    Az error-ra azt írta többnyire hogy 9m, de sokszor felment 27m-re is :S

    A google maps hol jól követett, hol rosszul. A delay megint megvolt többnyire, de volt, amikor elég pontosan követett. De volt, hogy befagyott, és jó darabig nem követett, pedig látott 5 műholdat is zölden, meg még 1-2 sárga volt.
    Általában azt vettem észre, hogy ha elindul a villamos, akkor nehéz neki elindulni. Hiába van sok zöld, a sebesség nem növekedett akár 10 másodpercig sem, vagy tovább (0 km/h-t mutatott), aztán hirtelen megugrott. Volt, hogy megállt a villamos, de ő még írt ki sebességet, és a térképen tolta előre a nyilat, holott már álltam (ez csak 1x volt mondjuk).

    De ez alapján én nem bíznám magam erre a GPS-re autóban.
    Ha más (offline) navigációs SW-en is ilyen lenne, akkor azzal nem megyek sokra.

    Te már használtad autóban navigációs SW-rel a tiédet, és ment rendesen? És google maps-el is biztosan ugyanúgy kellene működnie?
    Vagy ezt a telefont azért nem ilyenre találták ki?

Aktív témák