Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz Carasc0 #4367 üzenetére

    Tomahawk 10-es fusion esetén (4400 rubin) ad +1 csíkot úgy mint a Wrath hammer.
    Én Master of Soul Ermac-ra, Mornful Kitana-ra és Sun God Kotal Kahn-ra gyúrok. Wrath hammer-rel és tomahawk-kal Ermac X-ray-jel indít, a másik kettő pedig 2-2 csíkkal. Kotal Kahn meg ad a másik kettőnek +30% attack-ot, így erősebb ellenféllel is boldogulsz. Faction wars-ban az ellenfél kiosztásnál szerintem a speciális képességeket nem veszi figyelembe, ezért gyengébb ellenfeleket ad mint kellene. Így szerintem a +30% attack vagy health és a +1 bar jobb mint bármelyik más képesség.
    Vagy Kotal Kahn helyett lehet Nimble Reptile is a 30 ezres pack-ból, az +30% életet ad.

    Én azon az elven vagyok, hogy minek vegyek még egy plusz karaktert (Liu Kang, Tanja) mikor még így sincs egy normális fullos csapatom. :F Meg lehet, hogy még lesz Faction Wars-os Kombat Pack is, így ez csak "pénz" kidobás lenne. Egy fullos csapattal meg több pont jön Faction Wars-ban is, azaz több arany, rubin és soul.
    Liu Kang vagy Tanja kimaxolásához úgy 100 nap kell ha intenzíven játszol.:) Egyébként még biztos jönni fog rajtuk kívül más is, így én azt még megvárom.:)

    De amúgy nem arról volt szó, hogy te már játszottál ezzel csak hack-kel? Vagy nem sokat játszottál úgy?

    (#4368) Laraxior: Mennyibe kerül az a két nehéz fiú?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák