Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Djuree #4358 üzenetére

    Ha leszedted elsőre, mindenképpen úgy végezz vele, hogy amikor felkel, te már indítsad közben a speciális támadást ellene, különben neki is ugrik egyet, és ha egy volt, akkor a második már a regenerálódás lesz, ott pedig nagyon tolja vissza az életet.. Ha az Unstoppable-ról van szó.
    Ha a Slasher akkor meg Kitanával szedd le mindig a speciális támadást, mert neki nagyon erős a bleed-je ha neked esik :D

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • B1T3

    addikt

    válasz Djuree #4358 üzenetére

    Laraxior: úgy emlékszem, Boss Jason immúnis az energiaszipkázásra. :D

    Szerintem az a járható út, hogy – nem tudom, mennyi van még hátra a challenge-ből, de addig is – edzed karaktereidet, hátha tudnak annyit erősödni, hogy legyőzd. Ha meg nem, akkor 90 soult költesz (pontosabban inkább 25-öt, mert ha jól tudom, vagy 65 soul jár jutalomként a tower végigtolása miatt), még mindig bőven jobban jársz, mint a boltban 313 soul kicsengetésével – már ha szándékodban áll többször is megvenni.

    Ja, és én sem kaptam jutalmat faction warra. Nem mintha olyan sok járt volna, egyetlen egyet játszottam, mert többre most egy darabig nincs időm. :D De azért vagy 20 soul és 15 ezer gold jött volna, már csak azért is, mert a faction helyezését is értékelik. Remélem, utólag bedobja a jutalmat, máskor is volt már rá példa.

    [ Szerkesztve ]

  • maestro87

    őstag

    válasz Djuree #4358 üzenetére

    Nincs jobb csapatod?
    Nekem egy Demolition Sonya-val (fusion I), Cuttroath Kano-val (fusion VII) és ezüst Cassie-vel (fusion VII) sikerült megverni. (Ezüst Cassie sebzése Sonya miatt nagyobb mint Kano-é).

    Ha nem tudsz jobbat, adj nekik equipment kártyákat, keress olyat ami 10-15% életerőd ad pluszba, biztos van ilyened.:)
    Ha van Level Up kártyád akkor Scorpiont tornázd fel vele. Nem árt az X-ray-t sem felvinni max-ra.

    Az én taktikám az volt, hogy a legtöbb életerővel rendelkezővel kezdtem (Kano), de csak Jason első támadásáig (ezt még kibírta Kano), majd jött a gyengus Sonya aztán Cassie amivel időhúzás volt a cél, hogy Kano-nak összejöjjön az X-ray. Innentől meg már leegyszerűsödik minden, mert Kano-nak 40k+ az X-ray attack-ja.:)
    De nincs is nagy életereje Boss Jason-nak, csak kétszer (bocs akkor háromszor) támad fel, így lehet X-ray sem kell. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák