Új hozzászólás Aktív témák

  • #45378816

    törölt tag

    válasz Djuree #4378 üzenetére

    Én hamarosan elérem a 300-as felső határt. ;]

    Igen, szerintem is nehezedik a dolog, idejét se tudom már mikor buktam hard szintű faction-t, hát itt a hard már Very Hard. :D (eddig 4x buktam el mióta 100 fölött vagyok :( )
    Azért is már csak normal-on haladok tovább, három menet aztán egyet-egyet a sima egy menetesbe és új team.
    Nyomnám én, mint "állat" csak ez a remek almás nokia kb 30perc és fel akar robbanni a kezemben. :DDD

    Még amit észrevettem, hogy szerintem effektusabb lett a játék, már ha létezik ilyen szó. :)
    Arra gondolok, hogy van pár karakter, akiknek bizonyos effektes mozgásánál olyan, mint ha akadna a játék.
    Nagyon minimális szerintem egyáltalán nem zavaró, de fura... ez eddig nem volt.

    Mindent összevetve elég jó végre, hogy ezek a spear pontok vagy mik, érnek is valamit, viszont amit elcsesztek, az az hogy amiket eddig adott gyakorlatilag ment a levesbe.

    Liu-ra hajtok, már arany III.-ig feltornáztam magam, remélem pár hét és meg lesz. :)

    Amúgy meddig van ez a dolog? Oké még két nap és a helyezésnek függvényében értékelés, de úgy alle zusammen vagy nincs határ?

Új hozzászólás Aktív témák