Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz imibogyo #52 üzenetére

    Ma se lesz időm megnézni :(

    Nade, összedobtam egy szerkezeti rajzot :)

    Kicsit le van azért egyszerűsítve, pl 5.25-ös bővítőhely nincs.
    HDD-knek kis fiók, tápnak is megvan a kis doboza, az alaplapot elfedő dobozt szekrényhez való kivetőpánttal fogom szerintem megoldani, hogy faszán nyitható legyen, az összes vezeték megy az álló részbe, és lent hátul a kis lyukon fognak kijönni (monitor, tápkábel, stb...) illetve a sata kábelek, is ott fognak menni.
    Alu zártszelvényből gondoltam hozzá merevítést, bár ez lehet inkább acélból lesz, mert alut itthon nehezen hegesztek... Csavarozni meg nemnagyon akarom. Az álló részben elfér pár SSD, illetve slim DVD, meg persze a kapcsolók - csak azokat már nem rajzoltam oda.
    A hűtésre 2 db 140-es venti fog szolgálni, a fába majd felsőmaróval "rácsot" csinálok(szimpla, egyenes bemarás), és folytatom ott is, ahol nincs venti, tehát az alaplap feletti dobozon oldalról nézve is végig fog futni, csak ott kb 2 mm mélyen marom majd bele, ez fekete lesz, a többi rész, illetve az egész ház fehér, úgyhogy szerintem egész jól fog kinézni. A HDD-k "hűtését" is így tervezem, csinálok felülre, és előre bemarást, ott remélem kap majd elég levegőt, hogy ne főjön meg. Ha mégsem, akkor alulról is kapnak majd rácsot.

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák