Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Illissius

    tag

    Sziasztok. Ide irányítottak a hatalmak.

    Be is másolom, miből áll a gondom:

    "Szólval. Nekem vagyon egy Shure E2 fülhallgatóm, amit igen szerettem. Viszont egy-másfél év után csinált egy olyat, hogy mindkét oldalon (előbb egyik, majd másik) a kábel megrepedt, később "megtört" (vagyis már nincs fizikai összeköttetés a repedés két oldala között). Ekkor szikszalag még egy ideig tartotta, de egy idő után eljött sajnos az a szomorú pillanat, mikortól az egyik feléből már nem jött a hang. Így pedig már nemigen használható. Elmentem vele az üzletbe, és azt mondták, egyrészt hogy hiába ír a Shure két év garanciát, ők csak egyet adnak (ami letelt), mert importőr döntése vagy tudja a - (anyjukat), másrészt hogy ez sajnos "elhasználódott", és nem lehet vele mit kezdeni.

    Node ez nekem mégsem fekszik jól, hogy maga a "fülesrésze", amiben az összes technika meg bonyodalom meg pénzbekerülő dolgok feltehetően vannak, még tökéletesen működne, és most ki kellene dobnom azért, mert a kábelével van valami baj. Nem lehet ezt valahogyan kicserélni, megjavítani, vagy hasonló? Kicsit olyan ez nekem, mintha számítógépet kellene kidobni azért, mert elromlik a proci hűtője."

    Tud valaki ezügyben mondani valamit?

    Work is punishment for failing to procrastinate effectively.

Új hozzászólás Aktív témák