Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shtml

    őstag

    válasz Dani_kp #6481 üzenetére

    Igen, az nincs a HyperTX hűtőkhöz. Angolul backplate, nem tudom, magyarul mi a neve.

    Arra utaltam, hogy a 4 rögzítő pöcök húzza a lapot, a processzornál viszont a hűtő nyomja, ettől hajlik meg, ha nincs backplate. Nem a hűtő súlya miatt, hanem a hűtőt leszorító erő miatt. Az Anyám gépéből kivett lapot már visszaegyengettem (azon a gyári hűtő volt/van), meg amúgy is csak webkamerám van itt, a rendes kamerát Pesten felejtettem, ezért nem tudom megmutatni.

    Igen, nekem is tetszik a Giga lap. Egyetlen hátránya az egycsatornás memóriakezelés, de úgysem játékra lesz, máshol meg nem sokat számít. Ha jól emlékszem, a második ilyen lapomat 10,300-ért vettem az *ponban, ennyit bőven megér. Az Asus P5L-VM 1394-gyel a filmek (DVD) időnként ugrottak (pedig a CPU-terhelés nem volt több , de a Gigabyte lappal tökéletesen mennek. Hiába no, az Intel 945G labdába sem rúghat a GeForce 7100 mellett.

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

Új hozzászólás Aktív témák