Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    válasz forceberg #8313 üzenetére

    Az én tápomon eredetileg piros színűek, a 6pines és a 8 pines csatik.... Na hát pont nem illik a képbe... :U Ezért a VGA-khoz kapott átalakítókról fogom lecsórni a fekete műanyag csatikat! :DD Én már korábban feladtam a hosszabítós megoldást, mert pl 6pines hosszabítóval még nem is találkoztam....8-as is csak ATX12V-osban van, de annak semmi köze a vga csatihoz a profil szempontjából....
    A tápom harisnyázásánál, hogy normálisan nézzen ki, nulláztam a garanciát, ugyanis szétszedtem.... :U Ezért úgy vagyok a moduláris vezetékekkel is, hogy méretre fogom szabni....
    NA sorry, kicsit elkalandoztam.... :B

    fenergie84:, Neked sok sikert, hogy találj ilyen csatlakozókat! Ha nem sikerül, akkor sajnos az átalakítókról kell lecsórni. Persze az meg jó drága megoldás.... :W Esetleg ismerősöket körbe kérdezni, akinek nem fontos a modding és nem tervezi, hogy a VGA-ját eladja... Tőlük el lehetne kunyerálni egy két átalakítót....

    Lenne egy kérdésem: Mi a szakszerű neve annak lyukacsos lemeznek, ami ezen az MDPC-s gépen több helyen látható? Hol lehet ilyet kapni? Nagyon köszönöm!!!

    Nekem ez a kedvenc gépem erről az oldalról... Nagyon baba - előszőr egyszerűenke látszik, de aztánn ha jól megnézi az ember volt ezzel is meló bőven! :C

    [ Szerkesztve ]

    Bogyorisz

Új hozzászólás Aktív témák