Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Üdv! Tisztelt tagok! :)
    Igazság szerint ide írom ki a kérdésem, mert itt talán hamarabb kapok majd szakmai választ.

    Igen érdekes és különös jelenség történt ma, szóval egy rég ismerösnek a számítógépét javítottam. Egy tápegység ventilátort takaritottam ki, és olajoztam újra.
    Aztán számítógépet összeraktam és mikor a tápkábelt rádugtam a gépre már sistergő hangot adott ki a gép, + a szóbába is a konyhába elkezdtek villogni a led lámpák, amik alapjáraton égtek. Kb 5 percig csinálta ezt a vilogást, aztán elmúlt. De órák múlva, néha-néha folyton előjött ez a probléma.

    Egy elég régi parasztházról van szó, amiben a vezetékek biztos ezer évesen lehetnek. Még lehet földelés sincs a hálozatban, én nem éreztem magam biztonságban.

    Én még életem folyamán soha nem találkoztam ilyennel, de egyben biztos vagyok hogy ez így nem megbízható ebben a formában. Gondoltam még is csak jobb megkérdezni :R

    De érdekes mikor a tápkábel egyenesen volt akkor működött a gép bekapcsolt és bejött a Windows is. :U Mikor rákérdeztem a falatt kábeleire, ö egyből azzal jött eddig működött és mióta én hozzá nyúltam, azóta nem működik. :U

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák