Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AstraCDX

    senior tag

    válasz swordfish68 #175 üzenetére

    Hali !

    Köszi a hasznos tájékoztatást ! :R

    A kritikus pontokra azért felhívom a figyelmet .

    "Az adatroaming-szolgáltatás igénybevételéhez szükséges egy belföldi internetelérést biztosító tarifa vagy szolgáltatás megléte, enélkül az adathálózathoz való hozzáférés nem lehetséges."

    Nem ismerem a Telenor csomagokat, de akkor a 3490 Ft-os díjhoz csapódik az alapdíj, ami emeli az összköltséget .

    "Az adatmennyiség számításába a le- és feltöltött adatmennyiség egyaránt beletartozik."

    Nem tudom, hogy ez pontosan mennyit számít, de nem árt tudni, és figyelembe venni, mert tudomásom szerint más szolgáltatók, csak a letöltési adatmennyiséget jelölik/hangsúlyozzák ajánlataikban .

    Nekem most Open Internet 4 GIGA feltöltős csomagom van .

    4 GB 28 napra 10 Euro-ért, és nem kell hozzá semmi egyéb előfizetés, vagy plusz költség .

    Hátránya, hogy csak olasz területen műxik .

    Viszont, ha tudom, hogy hosszabb időre elkerülöm olaszországot, (pl karácsonyi időszak, vagy nyári szabadság) akkor meg lehet állítani, és így nem történik meg a következő feltöltődés, és díjlevonás .

    Ha újra arra megyek akkor viszont 5 Euro az újraindítás, tehát ezt minimum 1 havi távollét esetén érdemes alkalmazni .

    Üdv.

    Astra

Új hozzászólás Aktív témák