Új hozzászólás Aktív témák

  • punisher1

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni mert megszünt a multiflotta blue és négyünk részére keresnénk valami jó flottát ahol saját néven maradna a sim kártya is
    vodafone-t nem igazán szeretnénk.
    A KÜF-be nem merek belépni mert egyrészt az is telenoros és ki tudja mi lesz februártól másrészt nem teljesen értem.
    Amibe voltunk mobilflotta blue megszünt elvileg de mi a számunkat meg szeretnénk tartani erre ezt kaptam levélben:
    "Mi csináljuk a számhordozást. Ha jelenleg is flottában van, akkor onnan először ki kell lépni."
    Akkor nekem nem kell csinálnom már semmit,nem mert nincs az a flotta ha jól gondolom.
    A másik miszerint:"Ha a szám, amit szeretnének a flottába hozni a telenornál van, akkor előtte feltöltőkártyába kell tenni, 1 napig kell feltöltőben lenni."
    Most tegyem át elötte feltöltősbe?Ennek mi értelme?Nem szeretném bonyolítgatni.
    Gondoltam próbálok valami jó telekomos flottát keresni de eddig nem találtam esetleg tud valaki ilyet ahol saját néven marad a sim kártya?
    Sok helyen nem írják ki milyen szolgátató alatt futnak találtam pl vmi róka flottát csak épp ki tudja melyik szolgáltató alatt futnak.

    "Ha nem válaszolok PÜ-re akkor lehet, hogy azok az ember között vagy,akik nem képesek kommunikálni ezért letiltottam!"

Új hozzászólás Aktív témák