Új hozzászólás Aktív témák

  • betyarr

    veterán

    üdv!

    ide irányítottak a tápos topikból.az am1-es konfigomat szeretném (most már tényleg) cserélni.a jelenlegi konfiggal nagy szerencsém volt,mert az alaplapnak volt saját beépített tápja és csak egy adapter kellett hozzá és így meg megvolt olcsón oldva az abszolút csend.ezt nagyon megszoktam és továbbra is csendet szeretnék az új konfigból is hallani.

    a választott proci a g4560 lenne.ehhez kellene egy jóféle mini-itx-es lap,lehetőleg minél jobb és minél olcsóbban (ajánljatok egyet-kettőt lécci),illetve tápellátás.nem tudom mi legyen ez és honnan?illetve milyen adapterrel?gondolkodom a picopsu-s megoldásban.először csak külföldi boltot láttam,azonban most felfedeztem egy hazai forrást is: [link] és [link].megbízható vajon ez a bolt?érdemes innen rendelni?ha a gépben csak egy ssd,egy hdd és egy (vagy kettő) venti lenne,akkor melyik picopsu-t vegyem?a 120-ast vagy elég a 80-as?milyen adaptert ajánlotok hozzá?

    vagy alternatíva gyanánt ugyanolyan jó és biztonságos lenne egy paneltáp adapterrel? [link] vagy [link]

    köszönöm előre is a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák