Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz kovyhun #21579 üzenetére

    Hát igen ilyen nyereménnyel én se tudnék mit kezdeni.

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz kovyhun #21579 üzenetére

    Nyertem én is így egy vagy két év kihagyás után

    Hát így 42évesen talán ezt nekem már nem való

    Amúgy ezt írja az email

    Köszönjük, hogy részt vett Ünnepi Játékunkban!
    Gratulálunk, Ön nyert, nyereménye egy Gyerek csomag!
    A mindigtvgo.hu oldalon történő regisztráció után a jobb felső sarokban található profil ikonra kattintva az „Előfizetési adatok” menüpontban a „További csomagok” opció alatt tudja megadni, ezáltal beváltani az egyszeri alkalommal felhasználható kuponját.
    További részletek a Részvételi feltételekben.
    Az Ön kuponkódja: **-******
    A kupon érvényességének lejáratát követően az előfizetés nem újul meg automatikusan.
    Aktiválási időszak: 2022. december 1. – 2023. március 31.
    Köszönjük, hogy velünk játszott, és még egyszer gratulálunk a nyereményéhez!
    Üdvözlettel,
    A mindigNYER ügyfélszolgálata

    Szerintetek ez átruházható, tehát ha valakinek oda adom a kuponkódot akkor minden gond nélkül tudja aktiválni a saját előfizetéséhez?
    Mert akkor lehet jobb lenne olyannak elajándékozni akinél gyerek is van és ott jobb helyen lenne

    Amúgy bármi fizikai dolognak jobban örültem volna mint ilyennek, akár lett volna az Karácsonyi nagy manó is

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák