Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • üszök

    őstag

    válasz DigitXT #45435 üzenetére

    Az olcsósági versenyt én nyerem. :K 35k-ért vettem tavaly.Egy dobozt vettem 3k volt+ aksit vettem most bele4,5-k

    És szembe sem jutna 40 kilométerre elindulni vele. A 11 kilométerre lévő munkahelyemre sem járok vele.

    "Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

  • huszi.gyb

    senior tag

    válasz DigitXT #45435 üzenetére

    Próbálok írogatni, az elmúlt napokban nem volt időm, még nem értem a végére, de olvasok :DDD

    Viszont most már muszáj hozzászólnom...
    urbi73: Tuningos témában én sem vagyok otthon, így azokat átlépem. Hülyeséget tudnék mondani, de azt meg minek? Ötletelni tudnék, de hogy jó-e ez a henger... stb. Lövésem sincs. Ha akarsz, csinálj tuningos topicot, de szerintem hülyeség kiszedni innen a SMKP-okat. Sosem éreztem úgy, hogy lenéznének itt. 75k-ért vettem a gépemet, most sem ér többet. DigitXT-vel már többször gurultam, a többiekkel is beszéltem, hogy kéne találkozni... stb. Az, hogy ugratjuk néha egymást? Szerintem poén.

    Olcsó robogó témához: LEHET 100 000alatt robogót venni, ami megy. Ki kell fogni... Nagyon oda kell figyelni, de meg lehet oldani. (5000km+ van az én gépemben, most kuplung, szíj, görgő csere, és megint menni fog). Ennyiért divatrobogó nincs, max bontásra. (SR, Aerox, Runner...)

    kis vagy nagy robogó: Tény, ami tény, hogy könnyen rámondjátok, hogy B125 + nagyobb gép... Tény, hogy jobb, de nem mindenkinek van 3 kilója. :DDD A nagyobb keréknek, több erőnek van értelme. Nem vitatom, de ha nem futja rá, akkor nem futja... SMKP-t a helyén kell tudni kezelni, A-ból B-be jutáshoz jobb, mint gyalog...

    www.dongosofor.hu

Új hozzászólás Aktív témák