Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz zsendi #25883 üzenetére

    Amit te csináltál, olyat csak a hülye gyerekek csinálnak, akik azért mennek megnézni egy motort hogy jól meghajtsák, azután meg orrba-szájba ócsárolják. De persze a legfontosabb hogy pénz nincs a zsebben, nem hiába nem teszi le a vételárat és nem ül rá. Nekem is volt olyan érdeklődőm még az MZ-re aki eljött, kipróbálta, azután minden fordulatba kitolta belőle a maximumot és a végén ennyit mondott: "...hát,... még megnézek egy másikat is...". Mondjuk ez a srác vitte el a motor papírjait, mert a táskájában maradt, úgy telefonáltam rá hogy jó lenne ha visszahozná, szerencsére még csak kb. 20-30km-re járt. Pedig a környéken (bár szerintem keleti régióban) az egyik legszebb gyári Etz volt. Tehát ha jön hozzám valaki akkor én is elkérném a vételárat, utána ráülhet, nem azért vettem azt a motort hogy itt tesztelgessék, vagy persze a nem megfelelő használat miatt elb@ssznak valamit rajta/benne, mert úgy is letagadná/k.

    #25891 SymbianOS: Eddig én is odaadtam az előző motorjaimat, de azóta csak rossz tapasztalatokat hallok.

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák