Új hozzászólás Aktív témák

  • CL Smooth

    tag

    válasz priti #15055 üzenetére

    Egyébként igazad van, tényleg ne robogóval csajozzon az ember, ámbár hozzáteszem, van azért olyan robogó amivel lehet meglepetéseket okozni. Mint nemrég írtam volt pár éve egy 180-as runnerem, na az ahogy külsőre kinézett, a legkevésbé sem volt csajozós motor. :) Sokan le is nézték mikor odagurultam, hát mi ez a romhalmaz mondták nekem, nem tudták mi lakozik benne, csak azt látták egy sz@ros robogó ami ráadásul még kopottas külsővel is rendelkezik. Én melóba járásra használtam jó időben, meg a környékünkön rohangálni, a Széchenyi hegy lábánál lakom és jó pár ismerősöm lakik fent a hegyen, nyáron rengeteg összejövetel szokott lenni, ahova csak úgy felugrani gyalog, kerékpárral, bringával nem egyszerű feladat. Autóm meg nem volt és nem is akartam. Egyik ismerősömnél kerti sütögetés volt, mikor odaértem már ittas volt a társaság, viccelődtek is szegény runneren a haverok, mondtam az egyik lány ismerősömnek, hát gyere elviszlek egy körre ezzel a romhalmazzal, nesze itt a sisak. Annyit mondhatok szegény lány remegve szált le. :) Semmi túlzás, tényleg, majd egy tanknyi benzint hajtottam ki aznap este ,mert egymás után vittem a csajokat , haverokat. Jó biztos rátett az ittasságuk is a feelingre, de mocskosul ment a gép. Akkor már eléggé éreztem a masinát, kezeim között volt egy ideje, gyakorlatilag nyél gázon közlekedtünk, 140 körül. Emelkedőn 2-3 autót kielőztem felfelé. Pislogtak az autósok is meg az utasom is. Jó buli volt. :D Mondták is a csajok, hogy te milyen jól motorozol, majd besz@rtam a röhögéstől! :) A napokban gondoltam rá kéne megint egy bráner! 125-ös ön gondolkozom, de lehet 180-as lesz belőle. Egyébként volt utána jó pár robogóm, nagyobb 4 ütemű is, Bár a leo 250-es nem volt rossz, de egyik sem közelíti meg a 180-as runner feelinget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák