Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz fenergie84 #27178 üzenetére

    Értem. Tehát vagy a táp megy gallyra, vagy még mindig ismeretlen problem.

    A tápot nem szívesen birizgálnám, olyannyira analfabéta vagyok az ilyen műszerekhez, hogy a végén még elbénázok valamit, szerelőre meg nincs pénz. Tegnap még annyit csináltam a 3. leállás után, hogy megigazgattam a csatlakozókat, és észrevettem, hogy a DVD íróba még be volt dugva egy tápból gyüvő SATA csati, azt kihúztam. Alaplappal meg nem volt összekötve, mert ugye VGA elfedi a többi csatit... ez okozhatott áramellátási rendellenességet? (Bár szerintem elég valószínűtlen.) Azóta mondjuk nem volt kékhalál, bár ha figyelembe veszem, hogy a többi is milyen időközönként jött...

    Most reggel lefuttattam a Seagate összes partícióján ezt a chkdsk-et, de nem talált hibás szektorokat (ellenben a HDSentinel 30-at is diagnosztizált.) Először /f paranccsal próbáltam, de az két pillanat alatt kész volt, így gyanús volt. Kipróbáltam /r /f-el, így 2 óra alatt végigment a partíciókon, de ugyanaz az eredmény. :F Szóval ezzel sem jutottam előbbre.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák