Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz Dzsekó #21239 üzenetére

    Akkor parasztvakítás, hogy írják pl. a WD15EARS-nál: - Intelligens RPM állítás
    - 5400rpm - 7200rpm ?????? :((( :(((

    Meg, ha már itt vagyok megkérdeznék pár dolgot: Újra az a helyzet állt elő, hogy kezdem kinőni a jelenlegi winyómat, ami egy Samsung 2504C. És gondolkodok, hogy lecserélném, jobban mondva kiegészíteném egy termetesebb(1-1,5 TB) darabbal. De, akkor csak 5400-as 1,5 terrás winyók vannak, mert itt azt írják, hogy 5400-7200 közötti. Amúgy ez a WD15EARS lassabb lenne 5400-as fordulaton, mint a mostani nem éppen legújabb winyóm?! Hangban gondolom, jóval emberbarátibb, ami eléggé örömteli lenne nekem. Régebben belefogtam a gép zajcsökkentésébe, és ahogy cserélgettem ki a dolgokat halkabb cuccokra, úgy egyre jobban észrevettem, hogy a winyó elég hangos. (főleg mikor olvas, kerreg :((( )
    Szóval úgy gondoltam el a dolgot, hogy megvennék pl. a már említett 1,5 Terrás winyót, amin lenne a rendszer meg minden egyébb, a mostani winyómat meg bent hagynám a gépben és a nagyon fontos adatokat itt is tárolnám, a biztonság kedvéért.

    Bocs, a terjedelmes eszmefuttatásomért! :D

    Köszi, hogy voltatok szívesek meghallgatni! :D Már jobban is érzem magam! :C

    Ha pedig még reagáltok is, akkor :O :R . :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák