Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Czimby #16858 üzenetére

    Pár hónapja vettünk zenekarnak egy külső 500 gigás WD Mybookot, volt egy hétig nálam:

    http://keelstech.com/zencart/images/wd-mybook-essential.jpg

    Ennél hagonsabb szgép eszközt még nem hallottam. Pedig tudom milyen a hangos vinyó, mert a gépemben egy Maxtor 160 Gb-os van, szerintem méltán a világ leghangosabb vinyója :D Asztalra volt az is kitéve csupaszon (külső sata - USB adapterre) és eskü a MyBook jobban rezonált, seek meg borzasztó kereplő kerregő hang.

    Amúgy akusztikai jellemzőknél 1 egységet arrébtolva pl a Maxtor 100% hangmentesre alakítható, lassulást alig tapasztaltam, de fagyott egykét program szóval inkább kerregjen.

    Szóval nem tudom hogy az igazság, de WD-k nem a hangjukról híresek. Blackről is kb annyit hallottam hogy nem a leghalkabb, de veszett gyors. (Amit Mybook után el is hiszek, a hangjára nézve.. sebességet nemtudom mert USB egy nagy kula... gusztustalanul lassú volt, mire felért rá többszáz GB, szvsz külső USB-s vinyót neméri meg semmiképp venni)

    Gyártói garihoz meg annyit, hogy RAM-oknál úgyvan, hogy te küldöd vissza, és cserélik egy kód alapján. Szóval nem kiskergari, de max megdumálod a kiskerest, ha jóarc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák