Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • honda130

    tag

    Sziasztok!
    Nem rég vettem egy Gigabyte GT630-as kártyát, amiről többek véleménye nem túl jó. Eredetileg úgy indult a dolog hogy egy új kártyát szeretnék, mert a régiről nem hittem hogy rendben van, végül úgy döntöttem, hogy lesz pár dolog a gépemhez.
    Az új dolgok állítólag picit erősek lesznek ehhez a kártyához. Ha így működik a dolog, akkor szeretném nektek megadni a tervezett új gépem összeállítását és ha valaki nálam jobban ért hozzá, akkor légyszi írjon hozzá egy jó videó kártyát!
    Játszani nem szoktam, filmeket mostanában elég sokat nézek. Egyedül azt akarom, hogy amennyiben bármit megnyitok, filmbe belepörgetek, vagy nem tudom, akkor egyetlen zokszót se ejtsen a gépem. Tehát a lényeg, hogy kicserélem jobbra a videó kártyám ha szükséges, de piszok drága kártyát nem akarok csak azért, hogy annak külön tápja legyen és ott álljon, melegedjen a gépemben arra várva, hátha egyszer játszik rajta a szomszéd gyerek.
    Íme néhány fix dolog ami lesz a gépemben:
    Alaplap: Asus M5A99X EVO R2.0
    Proc: AMD FX6300(vishera)
    2x8Gb 1600MHz ram
    Még nem biztos, de lehet hogy SSD is lesz benne idővel. És ha értelmes határokon belül tudtok javasolni videó kártya típust, akkor olyat veszek bele.
    Szerintem ami lényeges, azt leírtam. A 630-as kártyával indítom el egyenlőre, de ha valaki megvenné, akkor azt eladnám szívesen. Vadi új, szerintem még a ventilátorja be sem piszkolódott pár hét alatt. Nálam nem terhelődik az biztos, mert nem húzom. Azt sem tudom hogy kell.

    Köszönöm az esetleges tanácsokat!
    Sziasztok!

    Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

  • honda130

    tag

    válasz bandi0000 #30151 üzenetére

    Tudom. Többen is mondták már hogy 8Gb elég.
    Azért akarok ennyit, mert az elkövetkezendő néhány évben egyszer sem szeretném ha eszembe jusson, kellene még bele ram.

    Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

  • honda130

    tag

    válasz tixem #30154 üzenetére

    Köszönöm szépen a tanácsokat% Minden linket elmentettem és javaslatot. Még kicsit rágom.

    Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

Új hozzászólás Aktív témák