Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csupingo

    veterán

    válasz Levike880517 #83831 üzenetére

    Max. gtx 750 ti -ig szerintem. (Pici tuninggal)

    Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

  • BeZol

    őstag

    válasz Levike880517 #83831 üzenetére

    Szia!

    Nekem is hasonló gépem volt (955BE), majd váltottam Q9550re, ami azonos órajelen erősebb picivel. Én utóbbiról tudok nyilatkozni, hogy 7870essel már 4ghz-en is procilimitem van fullHD low grafikán cs:go-ban és overwatchban. Overwatchba konkrétan 50-80fps-em van 2.83ghz-en, a vga kihasználtság 35-50%, míg 4ghz-en 80-90% környékére ugrik, nagyon ritkán éri el a maxot., tehát nagyon max. ilyet tegyél bele.
    GTX 680asam is volt, az is procilimites, és a GTX 960assal is procilimit van még 4ghz-en is. Ezek a kártyák 2xer erősebbek, mint egy 4870 crossfire rendszer (csak hogy érezd a mostanihoz képest az ugrást, mert nekem 4870esem volt, majd tettem mellé még1et, és ehhez képest ugrottam dupla sebességre a 680assal anno, csak hát ott már procilimit volt ugye).
    Tehát a 4870eshez képest a 4szeres sebesség már sok a procinak. Ha nagyon ráér még a kártyavásárlás, akkor RX 460ast vegyél, augusztus végéig már a boltba kéne érkeznie.
    Ha sietős, akkor nvidia részéről max. GTX 950, de inkább GTX 750Ti.
    AMD részéről R7 370. Tehát ezek azok a vga-k, amikkel még valószínűleg nem lenne procilimit, tehát konkrétan totálisan kihajtanád a processzort és a vga-t is.
    GTX 750Ti-k indulnak 30ezertől, de olyat ne vegyél, mert csak 1gb ram-osak, az pedig manapság már vicc, tuti baj lenne miatta. A 2gb-osak 35ezertől indulnak.
    AMD oldaláról R7 360 ugyanez a kategória, szintén 30ezertől, csak ott ennyiért már a 2gb-osat kapod.
    Ezeknél erősebbet a procid miatt kb. felesleges vásárolni.

    Ha ezeknek az árát sokallod, akkor nézhetünk gyengébbet, de azokról úgy kell pecázni tesztet vhonnét, mert talán egy integrált vga is hozza azoknak a szintjét manapság, vagy már annyira ki van szedve belőlük egy csomó minden, hogy még a 4870esed is jobb.

    Már csak egy SSD kellene a gépedbe, és csúcsra lenne járatva a masina mint nekem :DDD

Új hozzászólás Aktív témák