Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz bluyoo #33066 üzenetére

    Áh neeem! :) Tetszik ez a 660ti, az a Fantom verzió.
    Legfeljebb majd nem kell húzni és talán nem melegszik annyira.
    4,5-ön meg csak kihatja. Tegnap teszteltem a tuning profilt huzamosabb ideig is és max 69 fokig ment a proci. Az még éppen jó. De adhatnék rá még egy kis feszkót és szerintem elmenne 4,8-ig is ha muszáj, de ahhoz már komolyabb hűtés kéne.
    Mondjuk az tény, hogy sok helyen erősebb procit ajánlanak hozzá, de ott alapórajellel nézik az 5800k-t. Azt meg már majd 20%-kal túlléptem. Még a ramokat is cibálhatnám 1866-ról 2133-ra. De nem biztos hogy az segít, az az IGP-nek segítene kicsit.
    Ja és pozitívum, hogy ha meglesz a dVGA akkor letilthatom az IGP-t és szabad lesz mind a 8GB ram. Bár szvsz már ez se ad hozzá sokat. :D

    @adamcsik:

    Na jó, de hogy? 1024-ben low-on? Mert úgy szvsz nincs értelme játszani.
    Nekem is elfutna simán csak az APU-n is IGP-vel. Legalábbis a tesztek + yt videók alapján. Csak olyan 25-28fps-sel és közel sem maxon. Én meg úgy nem akarok játszani vele.

    Az a gond, hogy elköltesz egy rakás pénzt majd VGA-ra meg RAM-ra is esetleg aztán alig leszel előbbre. Kapsz pár fps-t pluszba maximum. És elköltöttél egy csomó pénzt. Akkor már inkább jobban megéri mégtöbb pénzt elkölteni de legyen is érdemi látszatja. Mert ha még procit is cserélnél az lenne a biztos.

    Egyébként én ezt már eljátszottam anno 2004 környékén. Mikor is az 1,7-es Celeronhoz összevásároltam minden szart... FX5600-as VGA-t :U nem volt elég. Plusz ramokat. Az se volt elég. Cseréltem alaplapot... Az se volt elég. Aztán a végén került bele egy P4 2,8-as Prescott magos proci. Na akkor lett rendben a dolog. És nyűglődtem vele vagy fél éven át, húzogattam ide-oda a dolgokat, ahelyett hogy az elején cseréltem volna konfigot egybe... mert a vége így is az lett. Persze pénzem nem volt egyben rá, de ha vártam volna pár hónapot akkor sok nyűglődést megúsztam volna.
    Ugyanígy voltam, mint most te. Volt egy low procim egy noname alaplapban kevés és lassú ramokkal. Aztán a VGA-tól vártam a csodát... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák