Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kavalkád

    aktív tag

    válasz 4264adam #158907 üzenetére

    köszönöm a hozzászólásod!

    max 50-et szántam volna rá, de ahogy érzékelem, nagyon el vagyok tájékozódva hardver ár ügyileg, valami álomvilágban élhettem eddig. 65K-ért vettem ezt a karit 3 éve, fene sem gondolta, hogy igy kilőttek az árak.

    a gép többi része:
    Intel i5-3570K, 8GB RAM, 500W-os táp, meg egy rakás SSD vinyó, Win7. nem mai darab, olyan 8 éve vettem a gépet, de az előző VGA teljesen beadta a kulcsot, azt azért cseréltem.

    sajnos már a kezdetek óta hibázott a HDR filmekkel, de úgy voltam vele, hogy mivel kevés ilyen film volt elérhető (értsd letölthető torrentről) így nem zavart, de mostanában már van olyan sorozat amit csak HDR-ben tudok letölteni.

    semmi más esetben nem hibázik a kártya, játékok is futnak szépen rajta (amikor még próbálgattam), legutoljára - fél éve - a DOOM Eternal-t toltam rajta pár napig kíváncsiság képpen.

    ha esetleg tudnál javasolni diagnosztikai/benchmark programot azt örömmel venném, valamint még az kérdeznám, hogy ezt padezeést+pasztázást hol tudnám megcsináltatni? sajnos az ezirányú tudásom kimerül abban, hogy ki- meg beszerelem a hardvert.

    azt hiszem amig ilyen magasak az árak jobban járok ha megtanulok együtt élni a fullon pörgő venti hangjával :)

    képet elfelejtettem betenni az előbb, pótoltam.

    KAMELOT: neked is köszönöm, ilyen erőteljes árakra nem voltam lelkileg felkészülve :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák