Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz codec #158630 üzenetére

    Tudom, csak régebben rengeteg embernek segítettem összerakni és állítani (néhánynak személyesen is ) best buy teljes konfigot adott keretből, és tavalyig nem is volt ezzel szinte sosem probléma, mindenki örült neki.

    Viszont mióta van ez a bányászós csoda, azóta kb felhagytam vele nagyrészt, mert a többség képtelen megérteni, hogy egész egyszerűen NINCSEN és NEM IS LESZ a közeljövőben sem annyiért amennyit szán rá olyan gép amilyet ő szeretne :)

    És akkor én vagyok a hülye, hogyaszondja hogy márpedig nehogymá' 300 ból be jöjjön ki olyan gép, ahol ultrán fut a HZD meg Valhalla meg CP 2077 stb FHD ben :) Merthogy ő hallotta xy tól hogy eddig is kijött simán 250 ből is, tehát akkor most is, stb :P

    Amúgy jelenleg a kártyárak miatt az a vicces szituáció van, hogy először a gaming történelemben olcsóbb venni egy gaming laptopot , mint egy asztalit, nem is kevéssel.
    Ugye 400 ért már lehet kapni 3050 TI vel ellátottat, mindennel együtt, hasonló teljesítményű teljes konfig meg simán 500 ba fájna legalább, nem is beszélve a monitorról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák