Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killbull

    aktív tag

    válasz CJ4567 #152126 üzenetére

    Egy játékról beszélsz, nem többről, csak egy!

    Nem komplett Windows alatt összeokádást hogy nem bírsz végignézni egy youtube videót mert csontra fagy, és nem szűnik meg több driver csere után se, csak akkor ha majdnem 1 évest raksz fel. Itt még játékról se beszélünk, az AMD arra se volt jó hogy IDLE be ott hagyd mert lefagy úgy hogy semmit se csinál. AMD dedikált fórumon ARM ozni kellett a processzorokat mert állítólag gyári hibás volt. Aztán kiderült hogy chipset driver hiba, és lám ha felmész AMD oldalára megfogod találni fixen a chipset driverek között a patchnotesekben hogy sorra javítgatva van a processzorok IDLE feszültsége, mert úgy bezuhan hogy befagy a gép.

    Ez sztem elég gáz. Itt nem a VGA ról beszélünk hanem az egész gépről, és itt még mindig nem olvastam olyanokat hogy éveken át téma hogy "melyik driver stabil" kérdések. Az van igen amit írsz hogy egy két driver és kijavítják, nem fél éves vagy háromnegyedes időintervallum!

    Geforce Experience ugyan az a kategória mint az AMD Adrenalin. F_s, ott van az OBS Studio, ingyen agyonveri mindkettőt, ha egy billentyűt beállítasz ott marad örökre és ha beállítasz egy Encoder configot úgy marad, nem random találja ki hogy mi a jó neki mint az AMD Adrenalinban van hogy eldönti pl Baseline profil ami a leghulladékabb minőség pl High profile helyett. Vagy beállítasz 15000 bitratet és csak felével megy mert megint úgy gondolja hogy jobb neki a VBR mint a CBR.

    OBS problem soled!

    "Pár hete pont említette itt valaki, hogy egy MSI Gaming X 1660S-t alulfeszelt, és -10 fok, majdnem fele fan RPM."

    Mondjuk egy ilyenen mit kéne undervoltolni? [link]
    A termék kiválasztásának fő szempontjai:
    Nagyon meg vagyok eléged a videokártyával, játékok is nagyon jól mennek rajt
    nálam a Gpu hőfoka 60° fölé még nem ment.

    Mit is témáztunk és adtam táblázatot hogyan lehet kiválasztani a jó PCB + high end cooler kártyákat, az ASUS Rog Strix élen jár, ha csak nem valaki azzal flexel hogy undervoltolja és 50 fok is magas neki :DDD De 60 fok az best EU config léggel hűtve szerintem! :)

    "Jelenleg nyáron én is alulfeszelve használom a 1070-et, mert így kevésbé fűt, és kb. ugyan ott vagyok teljesítményben. A 3080-akról már nem is beszélve, azok már tényleg a kazán kategóriában vannak, az egyedi modellek simán képesek 350W-ot, vagy akár többet berántani, és undervoltolva is képesek zabálni."

    Ezen nincs mit témázni hogy meleg van és a másik a 350 Wattos kártyát az vegye aki hűteni is tudja, de átlag ember nem a 350 Wattos gépállatot veszi hanem GTX 1060 - GTX 1660 - RTX 2060 - RTX 3060 kategóriákat.

    A 4K még mindig nem mainstream, azért látsz nagyobb kártyákat még az új szériákból mert előbb le kell fejni a pénzt a népről. Van aki még mindig nem kap szimpatikus kártyát pl RX 6500XT vagy az RTX 3050Ti ezek 90 - 100 Wattosak és az RTX 3050Ti 10 fps el az RTX 2060 alatt van!

  • killbull

    aktív tag

    válasz CJ4567 #152126 üzenetére

    Ennél az esetnél a MSI GTX 1660 Super Gaming X 78 fokos hőmérséklet ott sanszos hogy nincs normális hűtése a srácnak.

    Ez a kártya pont hogy a jobbak közé tartozik a 66 fokos hőmérsékletével, 78 fok az kicsit ebola! :DDD

    [Temperatures]

    Volt már itt is hogy ITX hátban kínoztak egy RX 480 ast úgy hogy bele volt tuszkolva egy pici házba, és ilyen 5000 ft os tételeken ment a szenvedés hogy vehetne egy normális ATX házat hozzá.

    Sírni mindig egyszerűbb!

Új hozzászólás Aktív témák