Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koko52

    veterán

    válasz palfitom #152111 üzenetére

    2060->5700XT->3070->6800XT kinézőben. Soha nem volt gondom 5xx, 5xxx kártyákkal ( és azoknak sem akiknek beszereltem). Előtte nem volt AMD-m és ATi-m sem.
    NV-vel voltak dropp gondok de driver csere vagy hotfix orvosolta pont ahogy a másik oldalon.

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

  • killbull

    aktív tag

    válasz palfitom #152111 üzenetére

    Nálam konkrét hátrányos megkülönböztetés OBS Studion ha AMD s vagy.

    10 éve elavult, konkrétan abbahagyták az AMD oldalt encoder fejlesztésbe!

    3x 4x erősebb Encoder minőség konkrétan ezért álltak le AMD oldalon mert az AMD t se érdekli, de azért nyomják AMD nél a marketinget az OBS re de ezt megint csak azok nem tudják akik még nem próbálták ki, ha kipróbáltad kapod a lecsóstésztát nyelheted mert nem fog senkit érdekelni a sírásod hogy pl az a példa amit írtam, 6000 bitrate vs 30 000.

    Mikrofon zajszűrés dedikált NVIDIA van benne, írtam a porszívós példát , AMD oldalon egy OBS által csinált van ami jobban eszi a CPU t.

    Láttam már webkamerára is hogy leköveti az arcod mozgás közben az RTX úgy hogy a webcamera meg se mozdul a monitor tetején, laza arckövetés.

    Van egy rakás effekt, betehetsz egy nyulat az arcod helyett, vagy a zöld háttér? Zöld fal vagy zöld lepedő helyett amit meg kéne venni kapcsold be automatán hogy csak te látszódj.

    Most hirtelen több nem jut eszembe mit kapsz még RTX el, és AMD 6000 es széria is 10 éves minőséget produkál, ezért nem látsz Twitchen AMD s VGA val streamelőt. Ha még is előbb utóbb kint lesz a donate csík hogy RTX re gyüjt mert az a kásás kép amit ad 6000 bitrattel inkább kínzás mint szórakoztatás!

    Ha nem videózol meg streamelsz akkor ezek nem lényegesek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák