Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    válasz kolopele #150071 üzenetére

    Van persze aki nem unja, nekem 90 órám van benne, de egyszerűen unom, hogy minden régió ugyanarról szól és a történet nem pörög olyan ütemben, hogy ne unjam el magam a térkép maxolásában. Sok játékkal amúgy az a bajom, hogy 200 óra végigvinni, de a fő vonal az kb 20-30 óra, a többi az ilyen "szedd fel a 10000 elveszett krónikát" "Fedezd fel az összes vistát" stb dolgok és ha szereted lehetőségeidhez mérten maxolni a játékot, akkor ezeket is mind csinálni fogod. Én pedig ebbe nagyon hamar bele tudok unni, annak ellenére, hogy mondjuk a játék maga szépséges, a történet visz magával.

    #Floyd80

    Igen ahogy öregszik az ember úgy változnak a prioritások és játék szokások is, régen volt időm, hogy 24 órából 12-16-ot fixen azzal töltsek, hogy valamelyik játékkal játsszak, ma már örülök ha naponta jut 2-3 óra erre a munka és háztartás mellett. :C
    Hosszabb játékba már bele sem akarok sokszor kezdeni, csak valahogy mindig bevonzanak, aztán porosodnak a libraryban. Abban a pár órában inkább Final Fantasy XIV-zek vagy ha nincs annyi időm, akkor próbálok ilyen bármikor abbahagyhatom játékokkal tolni. Csak na, jó lenne ha lenne időm masszívan nyomni egy Red Dead Redemption 2-t, vagy újra kipörgetni a Witcher 3-at a DLC-kkel, vagy befejezni a Valhallát ha már elkezdtem, Vagy épp a Dragon Quest-et mert abban is van vagy 100 órám... félő, hogy feleslegesen. :U

Új hozzászólás Aktív témák