Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Majom19

    tag

    válasz Pécsi gyerek #148915 üzenetére

    Én legutóbb vittem eladó 1650-em házhoz. 3-an voltak jól eldumáltunk. A végén meg kizártam magam a kocsimból járó motornál. Hamar felfeszítettük az ajtót... :DDD jót nevettünk. Még aznap másik eladó cuccom vittem személyesen házhoz még sört is kaptam. :)
    Szerencsére itt aprón csak normális emberekkel.

    Igen

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz Pécsi gyerek #148915 üzenetére

    Na akkor menjünk témához.

    Érdekes dolgot tapasztaltam a minap.
    Tegnap (mivel elvitték a kinézett VGA-t) elkezdtem hezitálni, hogy akarok-e annyit kiadni érte, mint a mostani bolti ára (spec esetben vagyok, mert HTPC szerű házam van amibe csak félmagas VGA fér be, ha házat váltanék, akkor meg nem férne be az állványra).
    Szóval az Ipon-on jó áron volt a helyzethez képest, 93k.

    1.Betettem a kosárba, elmentem a bankkártya adatokig, aztán olvasgattam a témában, még lejárt a felület.
    2.Mondom ok, kell ez nekem, lehet csak drágább lesz minden, e kártyával meg kihúzom amíg optimalizálódik a helyzet, megint elmásztam a fizetős felületig, ahol beadtam a bankkártya adatokat, majd gondoltam lefürdök, hátha meggondolom magam és nyáron ha picit javul a helyzet, akkor egy erősebb kártya. Megint lejárt a felület. 3.Harmadjára is betettem (hajnal 2), majd a fizetős felületen maradtam, gondolván, ha délelőtt is érzem még a csít, akkor beruházok, max ha minden visszaáll, bukok vagy 40ezret egy esetleges váltásnál. Hát melóban mire oda jutottam, jelzett az oldal, hogy változott az ár, 138k.

    Most lehet csak bennem van ilyen öszeesküvés elmélet vagy haluzom az egészet, de este mikor kezdtem még nem volt ott az: "Az elmúlt hét napban 3 ügyfél vásárolta meg." felirat.
    Következtettem, hogy a rendszer úgy érzékelte, megvásároltam 3* a terméket és esetleg ha valami kelendőbb a kelleténél akkor árat emelnek?
    :DDD

    szerk: majom19: te egy rendes eladó vagy :R

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák