Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz RetepNyaraB #116233 üzenetére

    Figyelj, mi lenne ha a kérdésre válaszolnál? Te is csak kiemelsz valamit, félremagyarázod, és azon rugózol, nem mondasz semmi újat, semmi olyat ami válasz a kérdésre, vagy ami alapján lehet tudni valamit. Teljesen mindegy, hogy milyen gépbe teszem, mert ha a legújabb gépem lenne, akkor sem tudom, amiket kérdeztem, és te sem válaszoltál rájuk. És nem indokoltad meg azt sem, hogy miért mindegy, hogy hány GB memóriával rendelkezik. Mert azt, hogy nem lesz 100%-os a sebessége ebben a gépben, azt én elsőre megértettem, arról nem én tehetek, hogy úgy csináltok, mintha nem értettem volna, és nem ez az egyetlen dolog. Szinte minden ilyen. Az IGP-s dolognál sem én nem értettem, hogy mit befolyásol, nem én állítottam, hogy azért lassabb, mert van benne IGP, én csak azt mondtam, hogy 2 proci rendelkezik csak IGP-vel, és ha gyorsabbat akarok, abban nincs. csak belemagyaráztátok, hogy nem értem, hogy az IGP nem befolyásol semmit. Fogalmam sincs, miről beszéltél a Wave-el kapcsolatban, de 100%, hogy ugyanezt csináltad akkor is.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

Új hozzászólás Aktív témák