Új hozzászólás Aktív témák

  • mmarta

    senior tag

    Sziasztok!
    Nálam is elérkezett a fejlesztés ideje.

    Tulajdonképpen összeszedegettem a cuccokat, de a vid.kártyával gondban vagyok. Max. 60e körül szánnék rá (a 70e már nagyon a teteje, ezért tudjon mosogatni is :D ) és jó lenne, ha megint pár évig nem kellene agyalnom a cserén.
    Nem vagyok se zöld, se piros párti, ez nekem mindegy, amit fontosnak tartok, hogy megbízható, stabil, jó teljesítményű kártya legyen.
    Nagyon vártam az rx480 és utódainak megjelenését, de sajna az ára miatt elbuktam :(( .
    Viszont szoktam játszani, ha nem is a legfrissebben kijött játékokkal. Pl a Witcher 3 elfut a mostani konfigon, bár vannak érdekes laggok (inkább lassított felvételnek mondanám), de nem zavar, mert sosem a full grafika, hanem a játék története érdekel.

    A várható konfig:
    Asus z170-A alaplap vagy Asrock z170 extreme3
    i5-6500 proci
    Chieftec 5500W táp
    HyperX 16 Gb memória
    A monitor felbontása 1600x900 (nem cserélem le :) )..

    Én ezeket a kártyákat néztem, de nincs kőbe vésve, jöhetnek a javaslatok másra is:
    SAPPHIRE 11242-13-20G R9 380 4GB GDDR5 NITRO (vannak rossz vélemények róla)
    ASUS Radeon R7 370 STRIX OC 4GB (lehet OC nélkül is)
    GIGABYTE GV-N960OC-4GD GTX960 4GB GDDR5

    A radeonoknál képtelen vagyok eligazodni, mert azt gondolná az ember, hogy a nagyobb szám újabb, jobb teljesítményt takar, aztán meg a teszteknél kiderül mégsem úgy van az. (Egy picit húz a szívem az Asus kártyák felé, de csak az alaplap miatt, no meg hogy egy megbízható, minőségi cégről van szó).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák