Új hozzászólás Aktív témák

  • nemethchek19

    aktív tag

    Sziasztok!

    Vennék egy videókártyát a gépembe viszont nem vagyok tisztába a jelenlegi felhozatallal, ezért szeretném kérni a segítségeket. Eddig IGP-vel használtam, de nem vált be HD filmnézésre, youtube videókra. Kisebb, sűrű akadozás érzékelhető 720p és 1080p-s filmeknél. Nyilván frekvencia probléma és a 24p lehet a gyenge pontja, de ti biztosan ezt jobban tudjátok.

    Konfigom:
    CPU: i5-4590
    Alaplap: Gigabyte H97M-D3H
    Ram: Corsair 2x8GB DDR3L 1600MHz Vengeance LP Red memória
    Táp: Super Flower 450W SF-450P14HE
    Monitor: LG 22MP57VQ-P (HDMI-re csatlakoztatva)
    Ház: Corsair Carbide 200r

    Op.rendszer: Windows 10 Pro x64

    Felbontás: 1920x1080

    A cél Full HD filmnézés akadás mentesen. 24 p-vel ne legyen gondja. HD Youtube, Vimeo és facebook videók is menjenek simán. 2 monitort is bírjon el egyszerre Full HD-ben, ha esetleges dual monitorozásra kerülne sor. Játékra most nem kell! Ne melegedjen túlságosan és a hűtője legyen halk, csendes.

    Összeget nem tudok mondani egyelőre, hogy mennyit szánok rá, mert nem vagyok tisztában azzal, hogy egy ilyen VGA mennyibe kerülhet most. Természetesen örülnék, ha 10-15.000 Ft között megúsznám. Ha ez nem reális ár, akkor mehetünk felfele még.

    Új és használt is szóba jöhet egyaránt.

    Ha szükségetek van még valami infóra az igényemmel és a konfigurációval kapcsolatban, nyugodtan jelezzétek és pótlom.

    Előre is köszi a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák