Új hozzászólás Aktív témák

  • konyvfalovb

    csendes tag

    Nos, első hozzászólás itt, úgy hallottam, segítőkész a társaság. Tegyünk egy próbát.
    Régi monitoromat (1280x1024px) szeretném egy fullHD-s monitorra cserélni, viszont egy barátomnak ugyanolyan pontosan ugyanolyan vasa van, mint nekem, és egy ekkora felbontású monitoron sokkal gyengébb minőségben futtat szinte mindent (főleg játékról van szó, persze).
    Mivel azonban ezt a monitort nehezen/alacsony áron tudnám csak eladni, úgy döntöttem, hogy megtartom. A magamfajta gamernek két monitor hasznára lenne, főleg, hogy sok esetben fut több program, amit egyszerre szeretnék használni.
    Gépem jelenlegi felépítése:
    intel core2 Quad Q660 2.4GHz/core
    6GB DDR2-es ram
    GPU: Nvidia GeForce 880 GTS 512
    Táp: ha nagyon fontos, megnézem pontosan, egy Intel Silent Giant 550W-os, ha jól emlékszem, Gigabyte.

    A kérdésem tehát az lenne, milyen videokártyát ajánlanátok (max. 40k-t tudnék rákölteni, használtan is megfelel), úgy, hogy egy fullHD-s monitoron egy játék, egy 1280x1024-esen pedig egy böngésző menne.

    Hozzátenném, hogy ilyen témában nincs sok ismeretem, ezért kérdezek itt. Örülnék ezért, ha valaki egy-két pontban megfogalmazná, hogy mi a legfontosabb a videokártya-választásban.

    - Thanks!

Új hozzászólás Aktív témák