Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    (#47083) Speed(R) Igen, a PCI-e aljzat mellett van még 2db PCI aljzat és ennyi. Ha jobban megnézed, látható, hogy egyáltalán nincs elég hely a szellőzésre. Ne csak a bordát nézd, alatta még folytatódik a GT240 a ventilátorral. A venti védőburkolata és a hangkártya között kb. 1cm lehet! Ilyen a drága A kártya kiválóságára bizonyíték, hogy még így is nagyon csendes - 3D játéknál sem hallatszik a hangja, (a proci ventije hangosabb) és 27°-os szobahőmérsékletnél is használható. De afölött már be kell segítenem neki egy szobai ventilátorral. Levettem a ház oldallapját és odateszem mellé a ventit. Ennek szükségességére tavaly nyáron jöttem rá, amikor kb. 35° volt a szobámban, NFS-eztem.. aztán egyszer csak elment a kép, fekete képernyő :Y -Túlmelegedett a gpu, pedig az Nvidia szerint 105°C-ig bírja! Persze a szobai ventinek van némi hangja, és szeretném az oldallapot is visszatenni, ezért kéne egyslotos vga, annak lenne elég helye a szellőzéshez. A nagy teljesítmény nem fontos, nem játszom új játékokkal. De ha már leváltom a GT240-et, ne ugyanolyanra, vagy pláne gyengébbre..

    (#47084) PainKiller13 Köszi a tippet, ez tényleg megoldaná a problémát: egy slotos, és még sokkal erősebb is - de sajnos ATI. Még alá is húztam, hogy Nvidia kell :R Azt hiszem, az a Zotac lesz, vagy más GT640-es, ha van hasonlóan vékony..

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák