Új hozzászólás Aktív témák

  • Create.

    Topikgazda

    válasz #24845312 #172279 üzenetére

    Én annyiban nem értek egyet, hogy ezt nem csinálhatják a végtelenségig. Elég megnézni a steam charts-ot, hogy mivel játszanak a felhasználók, akár monitor, akár vga szempontból és ezek a felhasználók elhanyagolhatatlanok a játékvásárlás szempontjából. A legtöbbjüknek fhd monitora van, meg 1650 kategória szintű vga. Na most ha a 3060ti kevés lesz a fhd 60hz-hoz, akkor szerintetek fognak ilyenre váltani, ami egyébként is árban jóval az ingerküszöbük felett van? Amúgy is szűkül a pc gaming, ezzel csak még tovább szűkítik, azzal, hogy vagy a konzol felé terelődnek, vagy méginkább hagyják a francba az egészet, mert oké egy újonnan 60ezres kártyánál kompromisszumos, de azért 200eft körül már ne legyen annyira az. Azért a 70euros full bugos, optimalizálatlan játékokért (amik mostanában alapnak számítanak) szerintem még azoknak sincs kedve pénzt adni, akik bármikor zsebből kifizetnék a sokszorosát is (és akkor még arról nem is beszéltünk, hogy maga a játék milyen).

    Én azt látom, hogy a játékfejlesztők/kiadók és a vga gyártók kölcsönösen vágják maguk alatt a fát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák