Új hozzászólás Aktív témák

  • BaJaZo

    tag

    válasz arcitec #170807 üzenetére

    OK. Eszerint a TUF már olyan jó mint a Strix, tehát az ASUS hülye,mert drágábban adja.
    OK, te viszont okosabb vagy az ASUS- nál is.
    No comment...
    Na akkor szájbarágósan: nem azt mondtam, hogy a TUF rossz, hanem azt, hogy a STRIX hatékonabb hűtéssel rendelkezik... ( TUF három venije egyaránt 9 lapáttal szerelt, viszont a STRIX középső 13, a két szélső 11 lapáttal. :D TUF 2.7-slot design, Strix 2.9, vagyis megnövelt hűtési felület. Természetesen az alkatrészek sem ugyanolyan minőségűek...
    STRIX: "Super Alloy Power II includes premium alloy chokes, solid polymer capacitors, and an array of high-current power stages."
    Na, ilyet se kapott a TUF...
    Engem nézhetsz hülyének, de az ASUS-t azért mégse kellene. Az árkülönbségnek megvan a pontos oka...
    Ami a Gaming X-et illeti: kivánom, hogy annyi problémád legyen a TUF kártyáddal, mint nekem volt az X-el az elmúlt hét évben - akkor nagyon jól jársz.
    Itt a PH-n még nem olvastam negativ véleményt Gaming X-el kapcsolatban, TUF kártyáról viszont többet is...
    Örülnék, ha linkelnél ide néhány elmarasztaló véleményt Gaming X-ről, hátha váltok gyorsan TUF-ra :DDD

Új hozzászólás Aktív témák