Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsiráfnyál

    aktív tag

    válasz nyul105 #161320 üzenetére

    FYI:
    - 2020 nyarán viszonylag kevés hír szólt arról, hogy két hónap múlva spontán minden a háromszorosára fog drágulni. Ezért halogatom 2 éve, nem pedig azért, mert tök jó hobbinak találom.
    - A 2021 nyári "béka feneke alá" eső árak a 3x helyetti 2x árat jelentették, ekkor egyébként egy kb 40.000 Ft reális értékű 1050Ti-t tudtam szerezni 95.000 Ft-ért, mert pont akkor döglött meg a régi VGA-m, így valamit ott helyben muszáj volt (szó szerint ez volt akkor a legolcsóbb VGA a piacon). Nem éreztem kifejezetten "béka feneke alatti" árazásnak azt a kétszeres szorzót, így gondoltam, ha már kénytelen vagyok pénzt kidobni az ablakon, célszerű lenne minél kevesebbet. A konkrét, jelenleg kiszemelt VGA (3060) akkori legalacsonyabb "béka feneke alatti" ára egyébként 249.000 Ft [volt], jelenleg 268.000 Ft (ami egyébként azóta volt 438.000 is, a reális ára meg valahol 150.000 Ft körül lenne, tehát gondolom érthető, hogy hogyan lehet valaki "annyira hülye", hogy ebben a helyzetben erre nem vetődött egyből rá).

    Persze én kérek elnézést, ha nem így értetted.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák