Új hozzászólás Aktív témák

  • Allihoppa

    aktív tag

    válasz Scarletiel #149903 üzenetére

    Jó lenne, ha a kiskereskedők a gyártótól kapnák MSRP árhoz közel. Sok ilyen mesét hallottam már.

    #149902 killbull
    Oké megértem, hogy ezt gondolod rólunk de nekünk tiszta a lelkiismeretünk és a mi legnagyobb örömünkre nagyon sok fórumtársnak sikerült jó áron kártyát adnunk a kezébe magyar forrásból, hivatalos úton. Az értékelések mit sem bizonyítanak jobban. :) De szídd a komplett kiskereskedelmet az árak miatt, mert a magyarnak az megy és főleg minket verj bottal. :) Amikor jön hozzánk kártya elég hamar elfogy, ami szerintem pont nem azt jelenti hogy oly annyira nyerészkednénk rajta.

    Egyébként csak a saját boltjukat reklámozza ez az emberke aki feltölti a videót, ha nem vetted volna észre. :) Egyébként itt van az árlistájuk, még hogy MSRP :D
    GPUs in Stock - The pricelist! - YouTube

    Sok köze nincs az MSRP-hez ha jól látom, és még drágább is mint Magyarországon.
    Szerk: tévedtem, mert ez feltehetően tajvani új dollár, viszont azt nem veszed figyelembe hogy ide is kell hozni Európába azokat a kártyákat, és az ottani adókulcsokat sem ismerjük..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák