Új hozzászólás Aktív témák

  • koko52

    veterán

    válasz kolopele #148031 üzenetére

    Még mindig itt jársz, hogy aki "bányászik" az nem dolgozik? Te bányában dolgozol egy csákánnyal a kezedben 50+ évesen a nagy fizuddal? Fognál csákányt a kezedbe? Vagy fogtál már? Gondolom szellemi munkát végzel, mert felénk azt sem hívják munkának. Ebbe kár állandóan belemenni. El kell fogadni, hogy egyesek jó döntést hoztak amivel most kaszálnak. Te is ezt csinálnád ha értenél hozzá. A következőben már benne leszel :DDD épp úgy ahogy néhányan a topikjában! 2017-ben sírtak, meg dögöljön meg minden bányász, most meg jönnek segítségért az üzemeltetéshez. :U Főleg a friss újoncok alias másodreg. :U
    Én vettem olyantól bánya hardvert aki friss újonc volt és nem akartam neki utalni. Erre írt PM-et az elsődleges regjéről, hogy ki is ő valójában, csak nem akar belőle köpködést :K

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

Új hozzászólás Aktív témák