Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Csupingo #115218 üzenetére

    "Ha komolyabb elvárásaid vannak, akkor erősebb vga kell."

    Amennyiben ezalatt a "hard core gaming"-et érted, úgy nincsenek "komolyabb elvárásaim".

    Ha van egy kis időm erre, akkor Inkább régi klasszikusokkal játszom, mint az új játékokkal. A leginkább erőforrás igényes játékom a Witcher 2, és a Witcher 3.

    Nyilván, ha hasonló kaliberű játék jelenik meg a jövőben, akkor megveszem azt is. Ezért ha van némi "tartalék" a VGA-ban, az jó. :K

    Viszont mivel soha nem tartoztam a "3DFX-es szilikongyerekek" táborába, nekem nem számít, ha nem maximális felbontással játszom. :N

    Inkább azért szükséges új VGA, mert szeretnék a közeljövőben új monitort is vásárolni, és jó volna, ha tudná a Freesynch technológiát a kártya, és ki tudná szolgálni a 27-32 colos monitort WQHD (esetleg 4K) felbontásban.

    "Szerintem érdemes lehet most 570-et venni, mert egész jó árban vannak. Ki tudja, hogy jövő év elején mi lesz a helyzet. "

    No, éppen ezért gondolkodtam el abban az RX570 Nitro modellben. Most tényleg jelentősen olcsóbb, mint a többi üzletben.

    Viszont mivel nem feltétlenül esszenciális szükséglet most cserélnem VGA-t, mi van akkor, ha megveszem most, és mondjuk jövő februárban-márciusban már 40.000 forint lesz ugyanez!? És mondjuk RX580 is lesz 50.000 forintért.

    Persze - ahogyan Te is utalsz rá - simán lehet, hogy drágulás lesz.

    Ezért is a dilemma.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák