Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz ubyegon2 #77745 üzenetére

    Ez most akkor pontosan milyen adatlap lenne? :N
    mivel hogy ezt irtad, a hozza tartozo smiley vegett nekem ez ugy jott le, h pontosan erted te, csak kotekedsz.

    Nem volt túl egyértelmű az alaplap definiálása, mivel írtad, hogy jelen esetben...azt sugallta, hogy ez egy adott konfig, nyilván te tudhattad, hogy nem az... Mivel van olyan alaplap hivatalos megnevezés, amiben szerepel a / jel, ezért is félrevezető volt, ahogyan leírtad.
    ha hozzairod ezt már az elejen, akkor ertettem volna, h miert jott a kerdesed, es nem tunt volna kotekedesnek. a "jelen esetben" az aktualis felhasznalasi modomra vonatkozott a jelenlegi laptopommal. mivel nem kovettem a piacot evek ota, nem tudtam, h vannak olyan lapok, amikben van / jel.
    mea culpa, ha ketertelmu volt, nem annak szantam.

    Írhattad volna, hogy még nem döntöttél az alaplapról...
    igen, valoszinuleg akkor nem ment volna felre.

    Nem is az SSD sebesség különbség a gond, hanem az, melyik alaplap milyen CPU-val tudja az adott csatolást.
    igy van, tudtommal az 5600X meg az 5700X mind a ket deszkaban ugyanugy tamogatja a Gen 4-et, de javits ki, ha tevedek.

    na mindegy, szerintem most már tisztaztuk, igy azt hiszem, ezt lezarhatjuk.

    egy kerdesem maradt még fentebb, amire ugyan sejtem a valaszt, de erdekelne, mik a tapasztalatok. az OS "pattogossaga" (a 4K random IOPS ugye) szempontjabol van erzekelheto, nem csak szamsorbeli kulonbseg a Gen 3 es a Gen 4 SSD kozott?

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák