Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz DravenMoral #77100 üzenetére

    Én is pár hete vettem kettőt, mind2 a legfrisebb FW-el volt

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz DravenMoral #77100 üzenetére

    Már Áprilisban javították. Azt viszont meg kell említeni, hogy Samu (BRAND-ről beszélünk, nem OEM-ről (PM-l kezdődő SSD-kről, me' az "hulladék" (nem a Samu adja támogatást))
    Annó a Samu eladta a teljes HDD szektort és csak, és kizárólag átállt a Flash alapú gyártásra. Ennek kb. 10+ éve (nem tom' pontosan), de az első valamit is érő meghajtója az a 470 volt (mai napig megy egy laposban, és nem mai gyerek, igaz, MLC-s)
    Jelen pillanatban a Samsung, torony-magasan viszi a primet, ha valaki komolyan gondolja az adattárolást, meg az adatbiztonságot, akkor Samu-t vesz.

    Én most már kb. 35 éve vagyok a szakmába. Sajnos (állítólag szakmai topic) mégis fel-fel tűnnek hangok, akik egyfajta megrögződés szerűen lehúznak gyártókat (1 bites hsz-ket olvasnak a neten stb). Annó a Samu 850/860 stb-vel volt ilyen "felhang", pedig csak el kellett volna olvasni Samu infót... (Ne xard tele gépedet chipset driver-l, ami AHCI driver-t rak fel, a Windows AHCI-t használd és nincs gond(így is volt)Ö)

    Szerinted? A Samu xar, nehogy megvedd, hulladék stb stb.... 1 bites, nethuszárok húzták le (életük első SSD-je volt, de olvasni nem tudtak) :DDD (Nekem a mai napig, egy ezeréves XP-s gépbe megy (C64-re írok progikat, csak az igazi LPT-portra megy rá az 1541-II) ;]

    Most pl. nagyon népszerű (okkal, mert egyébként egy remek meghajtó) a Kingston KC3000... Mi vele a gond?
    Senki ne vegye meg, akinek PCIE Gen 3-as portja van (visszafele kompatibilisnak kellene lennie, de valamiért nem az), ugyanis -alaplap gyártótól és chipset-től függetlenül (FW sem érdekes)) nem indul el, csak, ha Gen 4-es portod van, Orosz-rulett...

    Ja és még valami... Jelen pillanatban a 980/990 Pro írásterhelése pontosan annyi, mint a 970 EVO Plus-é, csak ez utóbbi "fele" annyiba kerül... :C

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák