Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz ubyegon2 #58968 üzenetére

    Azért álljunk meg egy-két szóra :)

    Leírtam a saját tapasztalatom, 'oszt mégis látóasszony szintűnek véled, amit írok?

    Bocsi, de az, hogy most nem időrendbe írom le mi hogy történt, azért a lényeget szerintem Te is ki tudod házimozizni belőle.

    Egy közintézményben vagyok rendszergazda. kb 30-35 db ilyen SSD-nk van, ebből 15db géppel együtt jött, a többi külön bliszteres csomagban.

    Ezeket szereltük be gépekbe.

    A beszállító cég nem csak felénk dolgozik, más intézményekhez, cégekhez is vitt. Amióta kapható ez az SSD.

    Induláskor ugye nulla tapasztalat volt, mivel ahogy Te is írtad.

    2017 év végén jött az első adag. Ezekből 3db döglött meg, ami mondjuk egy 15 db-os készletből elég kellemetlen nekünk.

    A beszállító cég mivel tapasztalta ezeket az eseteket, cserélte a terméket. Azóta átálltak más termékre, mivel ez nekik sem oké.

    És hogy miért szavaztak a Kingston-nak először bizalmat? Mert ugyebár előtte nem votl ilyen gond. Viszont már UV400-ból is kettő meghalt. ( ami mondjuk szar ügy.). Vagyis nem, bocsi, az egyik megy, csak belassult, és utána szinte indíthatatlan lett a gép.

    HyperX is van, azok viszont hiba nélkül mennek. 3db 120GB-os, 2db 240GB-os.

    Ami a legfurább, és írtam is, hogy két döglött SSD-t egymás mellé tettem. Azonos szériaszám, azonos revízió. Mégis a nyák más színű. Megbontani nem volt lehetőségem, mert ugye akkor ugrik a garancia. Ha Te ezek alapján megmondod, mi van benne, nyertél.

    Viszont tény. Több darab több hiba... De melléteszem a 15-20 db SU800-ast. Azokból egyet se garanciáztattunk még. Emellett van még 9db SP920 M.2-es is, azokból sem.

    Üdv egy Látóasszony akkor.... Amikor a tapasztalt tények már szart se érnek.

    Az engem pl. teljesen hidegen hagy, hogyan is kéne kezelni a sokat. 30-35db-ból 3db kuka. Azonos feltételek mellett, minőségi táppal hajtott gépekkel. :U

    Most várjuk mikor bukik ki a következő, vagy éri el a "tervezett elavulást", mert egyelőre nincs tipp, hogy miért válik köddé a Win számára... :)

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Pyttawrx

    HARDVERAPRÓD

    válasz ubyegon2 #58968 üzenetére

    Értem, akkor a mi gyakorlati tapasztalatunk nem ér semmit (napi töb ssd megfordul a kezünk alatt valamilyen formában), plusz amit hallunk szaki kollégáktól. hát én akkor nem tudom mi a gyakorlati tapasztalat, ha ez nem.
    De az fórum azért van, hogy segítsünk, és leírjuk a tapasztalatunkat, ez alapján mindenki eldönti mit vesz. Ahogy Graphics kolléga is írta amit tapasztalt, plusz a beszállító is megerősítette.
    Árulni árulni fogják, mivel sokan nem kéredznek utána, és aszomszéd hozzáértő azt mondja neki, hogy mindegy milyen ssd, mert gyorsabb mint a hdd, akkor az olcsóra van igény ezért árulják. Én kérek elnézést.
    szép napot :)

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz ubyegon2 #58968 üzenetére

    Holnap megbontok egy UV400-ast, illetve megkérem a beszállítónkat, hogy a két döglött A400-ast is hozza vissza, ha van rá lehetőség, és akkor kibontom, hogy lássuk a belét is. :)

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák