Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz janor #39029 üzenetére

    Te hallod én szórtam már a Kington V300-tól kezdve intel 1500-on át a 120-as Kingston Fury-n át mindent notiba ami kb itt kimerül használatban. Most épp a Goodram 240-est várom.
    Mindegyik megy. Talán a V300-as kingston volt az ami érezhetően 0.5 seccel lassúbb bootban.
    Táblázat, ajánlott szériák és kő-papír-olló. :))

    De, az Intel 1500 nem teljesen klaffol a HP notiban, pontosabban a SMART jelzi, hogy hibásan áll le az SSD, de minden ilyen típus ebben a gépben elvileg hibásan áll le. A hibás erős kifejezés, egyszerűen a SMART úgy érzékeli. A V300 komoly terhet kap komoly hő társaságában mert játszanak vele, talán ma meg is tudom nézni épp hol tart a kicsike, de az egyik meg igénytelenebb dolgok az SSD-k a szemeben laptopos körökben, csak 1x kell jót venni. BOOT időben ugyan olyan gépeket nézve a Fury 120 és a V300 lóg ki, egy hajszállal lassúbbak, de egy adott program betöltése már mondjuk nem. Nem net alatt fog neked kiütközni ha valami lassúbb. Sőt noname SSD-k vernek nagy nevű márkákat, arra már rájöttem nem ezen múlik.
    Az fix, hogy MLC-set vennék 5 év garral, még léteznek. De majd az okosok. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák