Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz jeni #31596 üzenetére

    Már miért ne lennék 100%-ig biztos benne, ha a Samsung honlapja IS leírja, hogy ennél a típusú SSD-nél NEM KELL regisztráció, illetve elég sok garanciáztatási tapasztalat van mondjuk ennél a nagykernél (Samsung is persze), más boltoknál persze nem sok. De most higgyek egy boltnak, aki mond valamit, vagy higgyek a Samsung honlapjának, ahol ezzel szemben teljesen eltérő infó van, nem utolsó sorban a hivatalos nagyker oldalán is a Samsung honlapon található infókkal megegyező infók és garanciaidők vannak feltüntetve.

    Már ott félrevezetésnek (jobb esetben tudatlanságnak) tűnik a dolog amit a bolt mondott, hogy a kisebb kapacitású SSD-kre kevesebb a jótállás, amikor az eredeti honlapon NINCS ilyen megkülönböztetés.
    Sehol sem írta a srác, hogy a bolt 5 évet ajánlott neki, hanem pont, hogy 3 évet. Én erre írtam, hogy ott valami nem stimmel és inkább nézzen utána mert ez az infó nem egyezik a hivatalos Samsung infókkal.

    Persze, hogy nem nálam lehet a garanciát érvényesíteni, nem is vagyok forgalmazó. Egyszóval sem írtam ilyet. Nem értem mibe kötsz bele, amikor egyetlen helyen sem a nagyker, vagy az ismerősöm boltját linkeltem be, hanem az autentikus infót, a Samsung honlapját. Nem is nagykerhez irányítottam, hanem a Samsung ügyfélszolgálatára. Pl. Samsung Story Station, sok helyen lehetett 1 év garival kapni, nekem a 3 év lejárta előtt kezdte a winchester feladni a szolgálatot, talán 1 hónappal a 3 év lejárta előtt, simán cserélte a Samsung, persze ez én vagyok, nekem biztos külön garancia van :DDD

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák